Maşină în flăcări

Data:

Ieri dimineaţă, pe la ora 7, din cauza unui scurtcircuit la instalaţia electrică, o maşină a luat foc în trafic, la Slobozia (în oraşul Roznov). Şoferiţa a sunat la 112, iar la locul evenimentului au intervenit pompierii din cadrul Detaşamentului Piatra-Neamţ – cu o autospecială şi ambulanţa SMURD. Când au ajuns militarii, flăcările cuprinseseră autoturismul. Ei au stins incendiul, însă maşina a fost complet distrusă. Din fericire, nimeni nu a fost rănit.

(Mihai SAVA)

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!
 ADF
 ZENYTH
 DANIROM

Ultimele ştiri

Articole asemănătoare
Alte articole

Comunicat de presa

A încercat să mituiască poliţiştii

Sâmbătă dimineaţă, pe la ora 6, poliţiştii Secţiei Rurale...

DN 15 şi DN 2 – sub „asediul“ Poliţiei

Inspectoratul Judeţean de Poliţie a derulat, sâmbătă seară, o...