Înecată în Bistriţa

Data:

Duminică dimineaţă, pompierii au scos din Bistriţa trupul unei femei înecate. Cadavrul a fost observat de localnicii din Costişa care au anunţat pompierii în jurul orei 9. La locul intervenţiei, pompierii au găsit un cadavru ce nu prezenta semne vitale, decedat de aproximativ o oră. Din primele informaţii, se pare că ar fi vorba despre o femeie în vârstă de aproximativ 30-40 de ani.

Corpul neînsufleţit a fost transportat la Serviciul de Medicină Legală pentru efectuarea necropsiei şi stabilirea cu exactitate a cauzei decesului.

Articolul precedent
Articolul următor

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!
 ADF
 ZENYTH
 DANIROM

Ultimele ştiri

Articole asemănătoare
Alte articole

Comunicat de presa

A încercat să mituiască poliţiştii

Sâmbătă dimineaţă, pe la ora 6, poliţiştii Secţiei Rurale...

DN 15 şi DN 2 – sub „asediul“ Poliţiei

Inspectoratul Judeţean de Poliţie a derulat, sâmbătă seară, o...