Salt în gol, cu maşina, de pe pod

Data:

Viteza neadaptată la carosabilul acoperit cu zăpadă a dus la producerea unui uşor accident, în dimineaţa de 21 martie, la intrarea în comuna Dobreni. Astfel, şoferul unei dubiţe a pierdut controlul asupra direcţiei, a ieşit de pe şosea, a rupt balustrada metalică a podului de peste un pârâu, şi a căzut cu maşina în albie. Din fericire, el a scăpat nevătămat, însă vehiculul a fost serios avariat. Poliţiştii, anunţaţi despre eveniment, fac investigaţii pentru a stabili dacă s-a săvârşit vreo infracţiune.

(Mihai SAVA)

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!
 ADF
 ZENYTH
 DANIROM

Ultimele ştiri

Articole asemănătoare
Alte articole

Mafia braconajului pe Lacul Izvoru Muntelui

Luni, după mai multe ore de „filaj“ făcute de...

Percheziţii în trei comune şi Piatra-Neamţ

Marţi, în cadrul operaţiunii „Jupiter“, sub coordonarea Parchetului de...