I-a luat foc maşina în mers

Data:

Din cauza unui scurtcircuit electric, ieri dimineaţă, o maşină a luat foc în mers pe un drum din satul Traian (al comunei Zăneşti). Incendiul a izbucnit pe la ora 11. Proprietarul (în vârstă de 32 de ani) a ieşit din autoturism şi a încercat să stingă flăcările dar a suferit arsuri la cap, abdomen şi pe mâini. La locul evenimentului au intervenit două echipaje de pompieri roznoveni cu o autospecială şi SMURD-ul. Paramedicii l-au preluat pe şofer şi l-au transportat la Spitalul Judeţean de Urgenţă Piatra-Neamţ. Maşina a ars în totalitate. (Mihai SAVA)

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!
 ADF
 ZENYTH
 DANIROM

Ultimele ştiri

Articole asemănătoare
Alte articole

Incendiu violent în Rediu

Din cauza unui scurtcircuit apărut la un conductor electric...

O maşină s-a făcut scrum

Duminică seară, la ora 18, un autoturism aflat în...

Comunicat de presa