O maşină s-a făcut scrum

Data:

Duminică seară, la ora 18, un autoturism aflat în mers pe Drumul Naţional 15B, a luat foc din cauza unei defecţiuni tehnice, în comuna Vânători-Neamţ. Şoferul şi un pasager au apucat să iasă la timp, iar în zonă s-au deplasat pompierii târgnemţeni şi poliţiştii. Când au ajuns forţele, maşina ardea complet, iar incendiul ameninţa să se extindă la gardul unei locuinţe din apropiere. Autoturismul s-a făcut scrum şi au mai ars zece metri de gard. Din fericire, nu au fost victime. (Mihai SAVA)

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!
 ADF
 ZENYTH
 DANIROM

Ultimele ştiri

Articole asemănătoare
Alte articole

Incendiu violent în Rediu

Din cauza unui scurtcircuit apărut la un conductor electric...

Comunicat de presa

A încercat să mituiască poliţiştii

Sâmbătă dimineaţă, pe la ora 6, poliţiştii Secţiei Rurale...