Dionisie Dumitraşcu îşi dă demisia din Adunarea Generală a Acţionarilor la o societate care nu mai are activitate. Consilierii judeţeni, vor lua act, astăzi, de demisia lui Dionisie Dumitraşcu din AGA la societatea pusă deja pe chituci – Neamţ Turism. Motivele nu le-am aflat, dar mai mult ca sigur au de a face cu faptul că în AGA la Neamţ Turism nu mai este remunerat şi că drumul până la Piatra Şoimului – unde este sediul firmei – este mult prea lung. Tot acum, consilierii vor trebui să-l înlocuiască cu un alt coleg. Este puţin probabil să existe propuneri.
(A.N.)




[…] Dionisie Dumitraşcu îşi dă demisia din Adunarea Generală a Acţionarilor la o societate care nu mai are activitate. Consilierii judeţeni, vor lua act, astăzi, http://realitateamedia.ro/dionisie-dumitrascu-demisioneaza/ […]