Au scăpat nevătămaţi după ce s-au răsturnat cu maşina în pârâu

Data:

Ieri după amiază, un autoturism în care se aflau două persoane a părăsit partea carosabilă şi s-a răsturnat în albia unui pârâu. Accidentul s-a produs în jurul orei 14.15, în satul Oglinzi, din comuna Răuceşti. Au intervenit pompierii din Târgu-Neamţ şi un echipaj de la Ambulanţă, dar, până la sosirea acestora, ambii ocupanţi ai autoturismului reuşiseră să iasă din maşina avariată. Niciunul dintre ei nu a necesitat îngrijiri medicale.

(C.C.)

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!
 ADF
 ZENYTH
 DANIROM

Ultimele ştiri

Articole asemănătoare
Alte articole

Maşină cu lemne confiscată

În dimineaţa de 17 iunie, la ora 6.40, poliţiştii...

La volan cu 3‰

Miercuri după-amiază, la ora 15.40, poliţiştii Secţiei Rurale Urecheni...

Comunicat de presa