Au scăpat nevătămaţi după ce s-au răsturnat cu maşina în pârâu

Data:

Ieri după amiază, un autoturism în care se aflau două persoane a părăsit partea carosabilă şi s-a răsturnat în albia unui pârâu. Accidentul s-a produs în jurul orei 14.15, în satul Oglinzi, din comuna Răuceşti. Au intervenit pompierii din Târgu-Neamţ şi un echipaj de la Ambulanţă, dar, până la sosirea acestora, ambii ocupanţi ai autoturismului reuşiseră să iasă din maşina avariată. Niciunul dintre ei nu a necesitat îngrijiri medicale.

(C.C.)

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.
Captcha verification failed!
Scorul utilizatorului captcha a eșuat. va rog sa ne contactati!
 ADF
 ZENYTH
 DANIROM

Ultimele ştiri

Articole asemănătoare
Alte articole

Incendiu violent în Rediu

Din cauza unui scurtcircuit apărut la un conductor electric...

O maşină s-a făcut scrum

Duminică seară, la ora 18, un autoturism aflat în...

Comunicat de presa